لیست اخبار مقالات

ارسال به دوست

نام شما :  
نام دوست شما :  
ایمیل دوست شما :    

×

اشتراک گذاری


×

گردهمایی رابطین ادارات ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان مشهد

  • 1395/06/14
  • 0
  • 4003
  • نوشته مدیر

روز گذشته در آستانه شهادت ابن الرضا(ع) حضرت امام جواد الائمه(ع) اولین همایش رابطین ادارات ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان مشهد با تلاوت آیاتی از کلام وحی با حضور فرماندار، معاون برنامه ریزی و اداری مالی و مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این همایش ابتدا علی شیری مسئول ستاد بازسازی شهرستان مشهد ضمن خیر مقدم به مشتاقان خدمت به حریم ملکوتی و منور امامان معصوم که با دل هایی مملو از عشق و ارادت به امامت و ولایت در محفل معنوی حضور پیدا نموده اند، به تشریح فعالیت های  پنج ماهه اول سال جاری و هدایا و نذورات تقدیمی مردم ولایت مدار خطه خورشید به اعتاب مقدسه پرداخت.

سپس حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی استاد حوزه در سخنانی با اشاره به احادیث و روایات شاخصه های انسان نیکوکار را برشمردند و خدمتگزاری برای حرمین شریف را الگوی شاخصه ها دانستند. ایشان همچنین رابطین بازسازی اعتاب مقدسه را دعوت شدگان توسط امامان همام معرفی نموده و توصیه نمودند با تجهیز به تقوای الهی و رعایت شاخصه ها، خلعت نوکری برای ائمه را قدر دانسته و یقین بدانید ایثار شما که بدون هیچ چشم داشتی توفیق خدمت به حرم های مطهر ائمه معصومین را یافته اید قابل تقدیر بوده و اجر و ثواب آن با خداوند منان خواهد بود.

در ادامه جعفر دهنوی مسئوب ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی با بیان اهم فعالیت های ستاد استان و با اشاره به گوشه ای از کرامات امامان معصوم (ع) وظایف رابطین دستگاههای اجرائی را تشریح و افزود رابطین ادارات می بایست به طور ثابت و مستمر در کارها مشارکت نمایند و هم خودشان بانی بوده و هم با پیگیری ، دلسوزی همراه با عشق و ارادت به اهل بیت (ع) در جهت جذب مشارکت ها و خیرین کوشا باشند و قدر و منزلت جایگاه خویش در نوکری به حرمین شریف را دانسته و یقین بدانند اجرشان با خود خداوند و آبرو دار درگاه حضرت حسین بن علی (ع) خواهند بود.

دهنوی خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات را ادامه دهندگان راه شهدا و آرمان های بزرگ آموزگار جهاد و شهادت دانست و از خدمات و همکاری مجموعه فرمانداری، کلیه دستگاههای اداری  و تشکل های مردم نهاد با ستاد بازسازی عتبات عالیات تقدیر و تشکر نمود.

سپس مهندس منصوری فرماندار محترم مشهد مقدس طی سخنانی با شکر  به درگاه الهی  در توفیق میزبانی از خادمین  ستاد بازسازی عتبات عالیات ، ضمن تاکید بر همکاری  و مشارکت مجموعه ادارات و نهاد ها توصیه نمود که دستگاههای اجرایی باید دوشادوش ولایت مدار از کمک و مشارکت در امر توسعه و بازسازی  حرمین شریف در شهر های زیارتی غفلت ننموده و موقعیت حاصله در زمره دوستداران و خادمین امامان معصوم (ع) را قدر بدانند.

ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت با تبرک جستن حاضرین به پرچم بارگاه منور حضرت سیدالشهدا(ع) و اشک بر مظلومیت خاندان اهل بیت (ع) پایان بخش همایش مذکور بود.


نظر شما
نظرات کاربران
  • تعداد نظرات : 0
  • نظرات انتشار یافته : 0
  • در انتظار تایید : 0
  • نظرات تایید نشده : 0

تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک