صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
ادامه بازسازی عتبات بدون حتی یک روز وقفه

تاریخ ایجاد   پنجشنبه, 5 دی 1398     بازگشت

یوسف افضلی در گفت وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه هر سال برای استان‌ها به منظور توسعه و بازسازی عتبات پیش‌بینی‌هایی در نظر گرفته می‌شود، اظهار داشت: با وجود برخی تبلیغات منفی از سوی بیگانگان نسبت به توسعه اعتاب مقدسه عراق، استان‌ها در تحقق این پیش‌بینی به خوبی عمل کردند.
وی با بیان اینکه در بررسی و ارزیابی استان‌ها در شاخص‌های مختلف تا هشت ماه نخست امسال به طور میانگین ۶۵ درصد پیش‌بینی محقق شده است، افزود: ۱۵ استان کشور روند مطلوبی را در زمینه تحقق پیش‌بینی خود داشتند که امیدواریم تا پایان سال این رقم به ۱۰۰ درصد افزایش یابد.
افضلی در ادامه با اشاره به حضور نیرو‌های ستادی ایران در شهر‌های عراق، خاطر نشان کرد: در هفته‌های اخیر برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان که از سوی کشور‌های انگلیس، امریکا و سعودی دستور می‌گیرند، تلاش می‌کردند تا از آب گل‌آلود اغتشاشات در عراق ماهی گرفته و بذر تفرقه و نفاق را بین مسلمانان بپاشند؛ اما خوشبختانه با هوشیاری مردم عراق موفق نشده و نخواهند شد.
معاون فرهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات با بیان اینکه فعالیت‌های بازسازی اعتاب مقدسه عراق توسط ایرانیان حتی یک روز هم وقفه نداشته است، افزود: مهندسان و کارگران ایرانی در حرم‌های عراق مشغول کار هستند و همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند، به طوری که حتی یک روز هم پروژه‌ها تعطیل نشدند. تا جایی که در نجف اشرف نیز با وجود برخی اتفاقات ناگوار فعالیت برای توسعه و بازسازی حرم امام علی (ع) ادامه داشت.
افضلی خاطر نشان کرد: در ایران هم استان‌ها و بویژه استان‌های کم‌برخوردار با اعطای کمک‌های نقدی و غیرنقدی همچنان ستاد بازسازی عتبات را در انجام مسؤولیت‌های خود یاری می‌دهند.
به گزارش فارس، علاقه‌مندان به کمک برای بازسازی و توسعه حرم امام حسین (ع) و صحن عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) می‌توانند با شماره گیری کد دستوری*۷۲# (ستاره ۷۲ مربع) اقدام کنند.
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 


تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک