صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
تامین منابع توسعه عتبات از محل کمک‌های داوطلبانه خیرین

تاریخ ایجاد   چهارشنبه, 28 خرداد 1399     بازگشت

مجید نامجو در جلسه ماهانه ستاد‌های تابعه عتبات عالیات استان البرز با تاکید به اینکه این استان، ظرفیت و پتانسیل فراوانی در راستای کمک به توسعه عتبات مقدسه دارد؛ گفت: کرج به عنوان ایران کوچک معرفی شده است؛ هم از جهت اقوام و هم از لحاظ ظرفیت‌ها که این ظرفیت‌ها را باید فعال کنیم.
وی اظهار داشت: در راستای توسعه و ساخت عتبات عالیات، اگر منابع مالی به موقع تامین شود و آنچه از تجهیزات، مواد و مصالح مورد نیاز، آماده باشد به راحتی می‌توانیم به کشور عراق منتقل کنیم و برای این مهم، مورد استفاده قرار گیرد و آن عظمت و بزرگی اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به اینکه در گذشته حرم‌ها توسط پادشاهان و سلاطین ساخته می‌شد؛ افزود: اولین بار است که در تاریخ و همچنین در جمهوری اسلامی، عتبات مقدسه توسط مردم ساخته می‌شود و توسعه‌ها رقم می‌خورد و این افتخار بزرگی است؛ برای همه افرادی که در این امر مهم مشارکت داشتند.
این مقام مسئول تصریح کرد: ائمه اطهار (ع) این مسیر را باز می‌کنند و ما باید از لحاظ وجدانی بدانیم که کار مان را درست انجام دادیم و با تمام قدرت عمل کردیم و تمام ظرفیت‌ها را به کار گرفته ایم؛ مابقی آن را خدا و ائمه اطهار (ع) یاری و حمایت می‌کنند.
نامجو در پایان گفت: در جهت اهداف برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عتبات حرکت کنیم و اگر تمام ظرفیت‌های استان را مورد استفاده قرار دهیم؛ قطعاً می‌توانیم اعتبار بیشتری در جهت توسعه عتبات مقدسه داشته باشیم.
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 

امکانات

تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک