صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
موکب‌های اربعین در کنار مردم زلزله زده سی‌سخت

تاریخ ایجاد   دوشنبه, 11 اسفند 1399     بازگشت

حسن حکمتیان راز با اشاره به اسکان موکب‌های اربعین سایر استان‌ها در منطقه زلزله‌زده سی‌سخت گفت: یک گروه از محلات اصفهان، گروهی از ستاد عتبات عالیات تهران و گروه دیگری از اراک در منطقه زلزله‌زده مستقر شده و به مردم خدمت ارائه می‌دهند.
به گزارش فارس رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: موکب‌هایی از گچساران، باشت و یاسوج هم مستقر شده است، در حوزه تغذیه موکب گچساران امروز و فردا ۳ هزار وعده غذایی پخت کرده است.
وی با بیان اینکه موکبی در حوزه تاسیسات ساختمانی راه‌اندازی شده، افزود: تعمیر مدارس و تامین کانکس در دستور کار قرار دارد، ضمن اینکه ایستگاه‌های صلواتی راه‌اندازی شده است.
وی با بیان اینکه تمام ماشین‌آلات سبک و سنگین سپاه فتح در دنا مستقر شده است، افزود: مردم عزیز و مقاوم سی‌سخت بدانند ما در تیپ ۴۸ فتح و ستاد بازسازی عتبات عالیات تا آخرین لحظات کنار آن‌ها خواهیم ماند.
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 

امکانات

تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک