صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
دومین مرحله اهداءنذورات توسط بانوان ولایت مدار مشهدی در خردادماه

تاریخ ایجاد   سه شنبه, 25 خرداد 1400     بازگشت

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس، دومین مرحله اهدا نذورات توسط بانوان ولایت مدار مشهدی از 10خرداد خرداد 1400تا 20خرداد 1400 شامل 132گرم طلا (17عدد انگشتر.8جفتگوشواره. 3عدد النگو. 4عدد گردنبند و 7سکه طلا  و همچنین 89گرم نقره به انجام رسید.

حسینی مسئول واحد خواهران ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس با اعلام این خبر افزود مجموع اهدا نذورات خواهران در مشهد مقدس فقط در 10روز اول خرداد ماه 1400مقدار 257گرم طلا و 151گرم نقره بوده است که در طول سال های اخیر بی سابقه بوده است

ایشان ضمن قدردانی از ابراز ارادت خواهران در این خصوص از تلاش های خالصانه خادمین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که به صورت متبرع در این ستاد همکاری می کنند تشکر نمودند.

ضمنا مبالغ نقدی جمع آوری شده  و پرنده های رسالت تشکیل شده نیز از ابتدای سال 1400نیز قابل توجه است که انشاءالله متعاقبا پس از جمع بندی در پایان خرداد ماه اعلام می گردد
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 

امکانات

تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک