صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
ناگفته‌هایی از آخرین توصیه‌های شهید سلیمانی به اعضای ستاد بازسازی عتبات

تاریخ ایجاد   دوشنبه, 4 مرداد 1400     بازگشت

مجید نامجو در جمع اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی اظهار داشت: الحمدلله این توفیق حاصل شد تا در این جمع حضور پیدا کنیم چرا که ما خادمین خادمان اهل بیت (ع) هستیم و حضور در میان شما باعث تجدید نیرو است.
وی افزود: ستاد بازسازی عتبات عالیات، یادگار سردار سلیمانی است و با نگاه عظیمی که ایشان داشتند به لطف مقام معظم رهبری امروز کردار، رفتار و عمل سردار سلیمانی تبدیل به مکتب سردار سلیمانی شده و این کار بزرگی است و از ابتدا کسی گمان نمی‌کرد شجره طیبه‌ای که ایشان می‌کارند اینگونه به ثمر بنشیند.
جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خاطرنشان کرد: در آخرین ملاقاتی که با سردار سلیمانی داشتیم ایشان عنوان کردند برای توسعه ۲۰ سال آینده عتبات برنامه ریزی کنید و این کار در دستورکار ستاد بازسازی عتبات قرار گرفته است.
نامجو ادامه داد: در جلسه‌ای که با سردار سلیمانی داشتیم یکی از اعضا از سردار در خصوص مسائل سیاسی سوال کرد که ایشان فرمودند معیار شما فقط عشق به امام حسین (ع) باشد و در ادامه اضافه کردند بنده در اهل سنت کسانی را می‌شناسم که علاقه و حس آن‌ها نسبت به ائمه اطهار (ع) کمتر از شیعیان نیست و هیچ گاه مسائل سیاسی را وارد ستاد عتبات عالیات نکنید و اجازه بدهید عتبات بالاتر از هر مسأله سیاسی قرار بگیرد.
وی بیان کرد: تفکر شهید سلیمانی نشان می‌دهد که ما باید با جذب حداکثری جلو برویم. انجام فعالیت‌های فرهنگی در شبکه مجازی شاد برای دانش آموزان تجربه خوبی در استان مرکزی است که می‌تواند برای سایر استان‌ها به منزله یک الگو باشد.
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور تصریح کرد: ایجاد حس اعتماد موجب افزایش ارزش جایگاه والای ستاد بازسازی عتبات عالیات شده است و باید اعتماد مردم را تقویت کرد و در این راستا شفافیت نقش مهمی دارد و به تازگی تلاش‌های خوبی در زمینه شفاف‌سازی اساسنامه ستاد بازسازی عتبات شکل گرفته که تاکنون به خوبی جلو رفته و اساسنامه جدید به تصویب وزارت کشور رسیده و مراحل ثبت را طی می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه از تاثیر فضای مجازی و ارتباطات رسانه‌ای در جهت فرهنگ سازی نباید غافل شد، خاطرنشان کرد: هیأت امنای ستاد عتبات استان‌ها متشکل از استاندار، امام جمعه، فرمانده کل سپاه، رئیس ستاد بازسازی عتبات و به تازگی اوقاف است که باید به صورت ماهانه جلساتی داشته باشند و گزارش عملکرد خود را برای مرکز ارسال کنند.
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات بیان کرد: به دنبال هویت دار کردن پروانه‌های موکب‌ها هستیم و بستر‌های کار را فراهم کردیم و مشغول ریل گذاری هستیم.
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خاطرنشان کرد: سامانه‌ای به نام سامانه خادمین در ستاد بازسازی عتبات عالیات راه اندازی شده است که خواهشمندیم وارد این سامانه شوید و اطلاعات خادمین را ثبت کنید چرا که این سامانه خوبی است و موجب شفاف سازی موضوعات و کمک‌های افراد می‌شود.
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات ادامه داد: تمام مسائل و مشکلات را بررسی و برای آن راهکار ارائه می‌کنیم و پروانه موکب‌های که از قبل برای آن‌ها پروانه صادر شده ۳ ساله تمدید می‌شود، ولی موکب‌هایی که به تازگی می‌خواهند تشکیل شوند، باید وارد سامانه شوند و پروانه آن‌ها به صورت یکساله صادر می‌شود.
نامجو عنوان کرد: درحال پیگیری صدور پروانه‌ها به صورت دوزبانه هستیم تا هماهنگی با طرف عراقی آسان‌تر شود و موکب‌های ضعیف را سعی کنید با موکب‌های قوی ادغام کنید تا توان یکسانی داشته باشند و موکب‌های ایرانی باید حتما با موکب‌های عراقی همکاری داشته باشند، زیرا دشمن از فضای بین موکب عراقی و ایرانی به دنبال سوء استفاده هستند.
وی بیان کرد: ستاد بازسازی عتبات تمام همت مادی و معنوی خود را به کار گرفته و به دنبال محلی ثابت برای موکب‌ها هستیم و این امری مهم است و در ستاد عتبات عالیات عشق به ائمه اطهار (ع) همه افراد را با هر رنگ و بویی به یکدیگر پیوند زده است.
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 

امکانات

تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک