صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
شهید آیت الله دکتر رئیسی با حضور میلیونی عاشقان مشهدی در جوار حرم امام مهربانی ها آرام گرفت

تاریخ ایجاد   جمعه, 4 خرداد 1403     بازگشت

به گزارش روابط عمومی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس، روز سوم خرداد ماه سال ۱۴۰۳ آخرین سفر استانی «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهوری اسلامی ایران به زادگاهش مشهد الرضا انجام شد. سفری که وعده آن از هفته‌ها قبل برای پیگیری مصوبات دور اول سفر داده شده بود و مسؤولان و مردم این استان خود را برای این سفر آماده می‌کردند اما تقدیر به گونه‌ای رقم خورد که مشهد الرضا میزبان آخرین سفر استان شهید جمهور باشد.

از روزهای گذشته که پیکرهای مطهر شهدای خدمت در شهرهای تبریز، قم، تهران و بیرجند در میان سیل جمعیت قدرشناس تشییع شد مردم مشهد آماده می‌شدند که از فرزند خلف خود، کسی که زندگی خود را مدیون امام رضا (ع) می‌دانست و به خادم الرضا مشهور بود استقبال کنند.

در این میان مسؤولان نیز تمام تلاش خود کردند تا تمهیدات لازم برای برگزار استقبالی باشکوه و به یاد ماندنی از «خادم جمهور» داشته باشند.

پیکر شهید رئیسی در حرم آرام گرفت

رئیس جمهور شهید پس از تشییع باشکوه در تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد، عصر امروز در حرم امام رضا برای آخرین بار طواف داده شد و در دارالاسلام برای همیشه آرام گرفت.

همزمان با غروب پنج شنبه و ورود پیکرهای مطهر شهدا به صحن حرم رضوی و برگزاری مراسم نوحه خوانی توسط «محمود کریمی»، «محمدرضا طاهری»، «حسین طاهری» زائران و مجاوران رضوی فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «لبیک یا حسین» سر دادند.

همچنین زائران باری دیگر با فریاد «ابوالفضل علمدار خامنه ای نگه دار» با رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان بستند. 

 

 

 

 

 

 

نخستین تصویر از محل خاکسپاری حضرت آیت الله دکتر رئیسی

 
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 

امکانات

تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک