صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
آغاز طرح توسعه حرم مطهر طفلان مسلم (ع)

تاریخ ایجاد   جمعه, 30 آذر 1397     بازگشت

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حامد کبودوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح توسعه حرم طفلان مسلم ابن عقیل(ع) بعد از چندین سال کار کارشناسی مصوب شده و از هفته آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی افزود: هم اکنون مساحت حرم مطهر 3 هزار و 700 متر است که با اجرای این طرح به بیش از 23 هزار متر خواهد رسید.

کبودوند ادامه داد: مردم استان قزوین از دیربازخود را در قبال بازسازی حرم طفلان مسلم مسئول می‌دانستند و ارادت خاص مردم به استان قزوین به این حرم مطهر و طفلان، مربوط به چندسال اخیر نیست بلکه از دیرباز شاهد حضور مردم قزوین در شهر مسیب و عرض ارادت به این طفلان هستیم.

رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان قزوین اضافه کرد: در این طرح شاهد توسعه همه جانبه حرم بوده و تمام ساخت و سازها بر اساس طرح جامع توسعه خواهد بود.

وی بیان کرد: اجرای این طرح نیازمند همت علوی و همراهی همیشگی مردم است و تلاش خواهد شد تا در حد امکان از تمام ظرفیت‌های استان قزوین برای توسعه حرم استفاده شود.

استان قزوین از سال 82 مسئول بازسازی حرم دو طفلان مسلم(س) در شهر مسیب عراق بوده است و تا به امروز نیز با همت خیرین و عاشقان اهل بیت(س) در قزوین شاهد اقدامات ارزنده‌ای در این شهر بوده‌ایم.
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 


تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک