صلوات خاصه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)
اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري الصّدّيق الشَّهيد صَلَوةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

ابزار ساخت متن های متحرک


 
پیشرفت طرح توسعه حرم‌ امام حسین(ع)/ توسعه حرم امامین عسکریین(ع) در نوبت است

تاریخ ایجاد   جمعه, 17 اسفند 1397     بازگشت

  

حسن پلارک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، ضمن تشکر از حمایت‌های آیت‌الله موسوی جزایری و مردم استان خوزستان از ستاد بازسازی عتبات عالیات، اظهارکرد: این ستاد با حمایت مردم، بزرگان و علماء به ویژه آیت‌الله موسوی جزایری، توفیقات بزرگی در زمینه بازسازی و توسعه عتبات عالیات کسب کرده و مردم خوزستان نیز نقش شاخص و کلیدی در این زمینه داشته‌اند.

وی در ادامه به بیان گزارشی از عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات پرداخت و گفت: قریب به ۱۲ سال از فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات می‌گذرد و این ستاد علاوه بر بازسازی کامل تمام حرم‌های اهل‌بیت در عراق، طرح توسعه تمام حرم‌ها را به پایان رسانده است.

پلارک با بیان اینکه فعالیت عمده ستاد بازسازی عتبات و عالیات، بر توسعه و گسترده‌تر کردن حرم‌های اهل‌بیت(ع) همچون حرم مقدس امام علی(ع) متمرکز شده است، افزود: هم‌اکنون در حال توسعه بیشتر حرم سید الشهداء(ع) هستیم که در این زمینه پیشرفت خوبی داشته‌ایم و إن‌شاءالله بعد از پایان کار، به سراغ توسعه بزرگ حرم امامین عسکریین در سامرا می‌رویم.

وی در ادامه گفت: باتوجه به افزایش چشم‌گیر حجم زائرین در سال‌های اخیر، در راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی، لازم بود که حرم‌های اهل‌بیت(ع) توسعه پیدا کنند و این کار بسیار ضروری بود.

پلارک، از عملکرد ستاد بازسازی عتاب و عالیات خوزستان تشکر کرد و گفت: استان خوزستان یکی از دروازه‌های خروجی زائرین به عتبات مقدسه بوده و ستاد استانی خوزستان به‌خوبی از عهده وظایف خود برآمده و نیاز زوار را تا حدود بسیار زیادی برطرف کرده است.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های مردمی، خاطرنشان کرد: إن‌شاءالله با جذب حمایت‌های بیشتر مردم و همچنین علماء و بزرگان بتوانیم فضاهای مناسبی را در عتبات عالیات ایجاد کنیم و توسعه صحن و فضای عتبات مقدسه را به حدی برسانیم که زائرین ما خصوصاً در ایام اربعین، نیاز نداشته باشند در چادر اُتراق کنند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، به نقش آیت‌الله موسوی جزایری در پیشبرد اهداف و برنامه‌های سازمان اشاره کرد و گفت: ایشان یکی از شخصیت‌های برجسته کشوری بوده و دارای ارزش و قداست بسیار بالائی در سطح ملی هستند که تاکنون خدمات بسیار زیادی در پروژه‌های بازسازی عتبات مقدسه داشته‌اند.

پلارک در پایان گفت: خدمات ارزشمند آیت‌الله موسوی جزایری، در بازسازی ایوان طلای نجف، گنبد امام علی(ع) و مناره‌های این حرم شریفه و همچنین مشارکت در سایر پروژه‌های بازسازی عتبات مقدسه بر هیچ‌کسی پوشیده نیست که از ایشان کمال تشکر و قدردانی را به‌جا می‌آوریم.

 
زیارت مجازی آنلاین حرم مطهر امام رضا(ع)

 

با انتخاب تصویر مربوط به هر صحن می توانید به صورت زنده  و مستقیم  به تماشای آن صحن بنشینید.

 


دلنوشته های فرشته های کوچک

           

تصاویر در اندازه اصلی را در نگارخانه - بخش دلنوشته ها دنبال کنید

گالری
 


تمامی حقوق این سایت متعلق به سنتاد بازسازی عتبات عالیات می باشد Copyright © 2014 - All rights reserved.
طراحی سايت و بهينه سازی سايت توسط پورتال فراتک